İnternetten Tanıştığı Adamı Yiyen Yamyam

2001 yılında yaşanan tuhaf hadisede Armin Meiwes internetten tanıştığı Bernd Brandes’i öldürüp cesedini de aylar boyunca yemişti. Armin Meiwes kendisi hakkında çekilen bir belgeselde olayın tüm detaylarını anlatmıştı. Neler söylediğine bakalım.

Armin Meiwes

Bernd Brandes internette birileri tarafından yenmek istediğini söyledi. İçinde insan yeme isteğiyle yanıp tutuşan Armin Meiwes de onu evine davet etti. Önce Brandes’in penisini kesip birlikte yediler. Daha sonra Brandes uyku ilaçları aldı ve Meiwes de onu boğazını keserek öldürdü.

Bernd Brandes (yenilen kişi)

Daha sonra gelişen olayları ise yamyam şöyle anlatıyor: “Hayatımda yediğim en güzel akşam yemeğiydi. Sırtından bir parça etle kendime biftek yaptım. Yanında patates kızartması ve salata yedim. Tadı domuz etine benziyordu ama daha farklıydı. 40 yıldır böyle bir şey hissetmeyi bekliyordum. Bernd öldüğünde çok mutluydu. Akşam yemeğim olmayı kendisi istedi.” Armin Meiwes 10 ay boyunca arkadaşının etini buzlukta sakladı ve her gün bir parça yedi.

Armin Meiwes 2002 yılında yakalandı ve ömür boyu hapse mahkum edildi. Şimdilerde ise vejeteryan olduğu söyleniyor. Alman metal grubu Rammstein bu olay üzerine “Mein Teil” (Benim Parçam) adlı bir şarkı yaptı.