Türk Televizyonlarında Yapılmış En Büyük Gaflar

Bazıları istemeden, bazıları da bilerek olan Türk televizyonlarında yaşanmış hafızalara kazınan, hatırlandıkça gülümseten hiç bir zaman unutulmayacak gaflar…

Hülya Avşar: “Botoks, götoks yaptırmadım”

Hülya Avşar’a güzelliğini neye borçlu olduğu soruluyor ve Hülya Avşar da ortamın samimiyetinden olsa gerek ağzından arkadaş ortamında kullandığı tabiri kaçırıyor: “Botoks, götoks”.

Mehmet Ali Birand: “Piç kurusu nasıl da oturdu değil mi?”

Deniz Akkaya “Çingene Gibi Cevap Vermeyelim”

Katıldığı bir TV programında tartışma çıkmasıyla ortamı sakinleştirmeye çalışırken Deniz Akkaya’nın “Lütfen birbirimize çingene gibi cevap vermeyelim” sözleri şok yarattı. Ancak tartışmaya sebep olanlardan biri Hüsnü Şenlendirici’ydi.

Deniz Akkaya’nın gafları bunla bitmedi. Trafik kontrolünde trafik polislerine “Çişim var beni bırakın” derken paparazilere yakalanan Deniz Akkaya, Cengiz Abazoğlu’na olan sevgisini ise “Benim için çok farklı; çünkü arkadan vurmuyor” diyerek anlatmıştı.

Vj Bülent: “Merhaba, Alparslan Bey”

Kral Tv Müzik Ödüllerinde Vj Bülent’in sunuculuğu büyük bir gafla sonuçlanmıştı.
+VJ Bülent: Evet, şu anda yanımızda Alparslan Bey var, biraz kendinizi tanıtır mısınız Alparslan Bey?
– : Ben Özhan Canaydın, Galatasaray Başkanı’yım

İzzet Yıldızhan: “Fransızlar’ın çocukları bile Fransızca konuşuyor”

İzzet Yıldızhan’ın bir program esnasında söylediği cümle de uzun süre gündemde kaldı. “Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor” diyerek bizi aydınlatmıştır.

Emrah: “Mozart Türkiye’ye gelse konserine mutlaka giderim”

Bir röportaj esnasında Emrah’ın sarf ettiği “Mozart dinlemiyorum ama Türkiye’ye gelirse konserine mutlaka giderim..” sözleri izleyenleri şok etmişti. Klasik Batı Müziği’nin, en etkili bestekârlarından biri olan  Mozart, 5 Aralık 1791’de Viyana’da öldü.

Demet Akbağ: “Ordu’nun Çocukları”

Demet Akbağ, Beyaz Show’a konuk olarak katılır. Programda rol aldığı “O… Çocukları” adlı filmi hakkında konuşulurken, filmin isminde geçen “O…” kelimesinin açılımını canlı yayında söyleyemeyince film birden kopar ve bir anda ağzından “Ordu’nun çocukları” cümlesi çıkan Demet Akbağ, yaptığı hatanın farkına varınca neye uğradığına bir hayli şaşırıyor. Orduluların tepki göstermesi üzerine, Akbağ ardından bir açıklama yaparak tüm Ordulular’dan özür diledi.

“Abi ben de Türk’üm”

Acun Ilıcalının “Acun Firarda”da sunucu olduğu zamanlar. Acun Ilıcalı bir Avrupa kentindeki barda önüne gelen kıza sarkıntılık eden genci kameralara göstererek: “Görüyorsunuz sayın seyirciler, magandalık sadece Türkler’e özgü bir durum değil. Avrupa’da da pek çok maganda var” der. Delikanlı mikrofonun üzerindeki Show TV logosunu fark edip, Acun’un yanına yaklaşır ve “Abi ben de Türk’üm” diyerek olaya son noktayı koyar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir