Soyunmakla İlgili Katı Kuralları Olan 11 Ünlü İsim

Kimi ünlüler kamera karşısında rahatça soyunurken kimilerinin ise bu konuyla ilgili katı kuralları var. İşte çıplaklık konusunda sınırları olan 11  ünlü isim…

Jessica Simpson

 

Jessica Simpson, güzel fiziğiyle dikkat çeken tanınmış kişi isimlerden biri. Kendisinin Instagram profilini incelediğinizde ansızın çok yarı çıplak resim bulmanız olası. Simpson, konu profesyonel hayata geldiğinde kamera karşısında soyunmayı reddediyor. Rastgele bir rol için, bu rol ona Oscar kazandıracak dahi olsa, bunu yapmayacağının vurguluyor.

 

Sarah Jessica Parker

Kamera karşısında soyunmayı katı bir şekilde reddeden bir başka isimse Sarah Jessica Parker. Ünlü oyuncu, bu konudaki netliğini kontratına da yansıtmış. Kendisinin kontratında çıplaklık içeren sahnelerle alakalı bir madde bulunuyor. Parker, bu tür sahneler çeken oyuncuları kutluyor ve bunu yapabilmek için sahiden rahat olmak gerektiğini söylüyor.

Rebel Wilson

Konu çıplaklık olduğunda kontratını buna göre tertip eden başka bir tanınmış kişiyle devam edelim! Rebel Wilson, vücudunun ne kadarının gösterilebileceğini kontratında açık bir şekilde belirtiyor. Çıplaklık içeren sahnelere de netlikle itiraz ediyor. Ekibin baskıları konusundaysa tavırları oldukça sert. Başka bir deyişle kimse ona istemediği bir şeyi yaptıramıyor!

Mandy Moore

Çıplaklık ile ilgili hudutları olan bir diğer isim de Mandy Moore. Sokakta yanından geçen insanların onu çıplak görmüş olmalarını istemediğini söyleyen ünlü yıldız, soyunmadan da seksi olunabileceğini müdafaa ediyor. Kamera karşısında soyunan yıldızlara ise saygısı sonsuz!

Julia Roberts

Ünlü yıldızın kariyeri üç ayrı vakit diliminden oluşuyor desek yeridir. Kendisi 2007 seneninde verdiği bir röportajda soyunursa bunun sadece bir belgesel için olacağını belirtmişti. Pretty Woman’daki efsanevi rolünün ise bir miktar çıplaklık içerdiğini anımsıyor olabilirsiniz. Roberts, bu sahneler için vücut dublörü olan Shelley Michelle’den yardım aldı.

Ashley Benson

Çıplaklık ile ilgili kaideleri olan bir diğer yıldız da Ashley Benson. Tanınmış kişi oyuncu, vücudunun ne kadarını göstermek istediğine kendisi karar veriyor. Yönetmenin ve ekibin bu konudaki ısrarlarına tavrıysa oldukça sert. Ek olarak Benson, kadınların iç çamaşırıyla çok daha seksi gözüktüğünü düşünüyor.

Kristen Bell

Başarılı oyuncuyu önceden iç çamaşırlarıyla görmüş olabilirsiniz. Ancak kendisinin tamamiyle soyunmakla alakalı katı bir kaidesi var. Ünlü oyuncu, kamera karşısında sütyen ve külotla durmayı kabul etse de tamamen çıplak olmayı reddediyor.

Rachel Bilson

Bilson, seksi bir atmosfer yaratmak için tüm vücudun sergilenmesi gerektiğine inanmayan bir başka isim. Ünlü oyuncuya göre tamamen çıplak olmaktansa vücudun bazı bölümlerini gizlemek çok daha çekici. Bu nedenle kendisinin kamera karşısında soyunmakla ilgili katı kuralları var. Soyunması gereken anlarda ise vücut dublörü kullanmayı tercih ediyor.

Jennifer Garner

Kamera karşısında soyunmakla ilgili oldukça katı kurallara sahip olan bir başka yıldız ise Jennifer Garner. Başarılı oyuncu, asla ama asla kamera karşısında soyunmayacağının altını çiziyor.

Anna Kendrick

Gelecekte alacağı hiçbir rol için soyunmayacağının altını çizen bir başka isim de Anna Kendrick. Ünlü oyuncu, bu konuda oldukça katı kurallara sahip. Kendisinin 2016 yılında yayınlanan Mike and Dave Need Wedding Dates filmi için de bir “popo” dublörü kullandığını söyleyelim.

Keira Knightley

Keira Knightley, daha önce kameralar karşısında soyunmuş olsa da anne olduktan sonra bunu yapmamaya karar verdi. Vücuduyla ilgili daha farklı düşüncelere sahip olduğunu söyleyen başarılı oyuncu, tüm ekibin önünde soyunacak kadar rahat hissetmiyormuş. Ek olarak çektiği sahnelerin günün birinde porno sitesinde yayınlanabilecek olmasından da rahatsızlık duyduğunu belirtiyor.

kaynak:https://www.thelist.com/99757/celebrities-surprisingly-refuse-bare/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir