Ünlü Filmlerde Gerçek Olduğu İddia Edilen 10 Ateşli Sahne

Evet, kulağa tuhaf geldiğinin farkındayız, fakat bu filmlerin bazı sahneleri gerçek! Dünyanın en başarılı aktörlerinin daha doğal sahneler için “gerçekten” malum işi yaptıklarını biliyor muydunuz? İşte söz konusu o filmler!

İster yerli film olsun ister yabancı film, seks sahneleri her zaman çok konuşuluyor. Herkes gerçeklik payını, nasıl çekildiğini, aktörlerin ne hissettiğini merak etmeden duramıyor. Fakat çoğu zaman işler düşündüğünüz gibi değil, yani gerçeklik payı yok denecek kadar az… Profesyonel yöntemlerle çekilen o sahneler, sizde gerçekmiş hissi yaratsa da iyi bir oyunculuktan ibaret. Fakat bu listemiz için durum biraz farklı.

1. Original Sin – Günahkar

 

Angelina Jolie ve Antonio Banderas’ın o küvette banyo yapmaktan biraz daha fazlasını yaptıkları her zaman söyleniyordu. Tüm o okşamalar, öpüşmeler ve çoğu zaman ellerinin nerede olduğunu göremememiz bu iddiaları doğrular nitelikte…

2. Sweet Sweetback’s Baadasssss Song

Bu sahnelerin ne kadar gerçek olduğunu öğrenmek ister misiniz? Filmin çekimleri sırasında Melvin Van Peebles, cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmış!

3. Wetlands

2014 Sundance Film Festival’inde Wetlands’i izleyen izleyiciler adeta şok olmuş. Neden mi? Film boyunca Carla Juri’nin parmakları hem kendi genital bölgesinde hem de başkalarınınkinde gezinip duruyormuş…

4. The To Do List

Aubrey Plaza’dan mastürbasyon yapmasını istediler, o da yaptı…

5. Don’t Look Now – Karanlığın Gölgesi

Donald Sutherland ve Julie Christie’nin ne kadar iyi aktörler olduğunu söylememize gerek yoktur diye düşünüyoruz. Hatta o kadar iyiler ki filmdeki seks sahneleri gerçek!

6. Nymphomaniac

Konu Lars Von Trier olduğunda sekssiz bir film düşünülemez! Shia LaBeouf dediğine göre o ve Stacy Martin bu filmde gerçekten sevişiyormuş. Ama sonrasında yapılan açıklamalarda bu kısımların dijital olarak eklendiği söylendi. Yine de bu filmde gerçekten bir cinsel birleşme yaşandığı iddiası varlığını koruyor!

7. The Postman Always Rings Twice – Postacı Kapıyı İki Kere Çalar

1981’de vizyona giren bu film, seks sahneleri çekilirken çok ama çok özel bir sete sahipti. Sette sadece iki aktörün, yönetmenin ve görüntü yönetmeninin bulunmasına izin verildi. Dolayısıyla çekilen bu seks sahneleri hakkında bir hayli söylenti var! Hatta aktörlere bu konu sorulduğunda tepkilerinden dolayı söylentilerin doğru olduğu hissine kapılıyoruz…

8. Factory Girl – Edie

Sienna Miller ve Hayden Christensen, diğer birçok aktör gibi “gerçekten” seks yaptıklarını inkar edebilir, fakat orada bulunanlar aksini iddia ediyor!

9. Pink Flamingos – Pembe Flamingolar

Divine ve Danny Mills, bu filmde kendilerini buldular desek yeridir! Tabii birbirlerinin özel bölgelerinde de minik bir keşfe çıkmış olabilirler…

10. Power

50 Cent, yapımcısı ve yıldızı olduğu Power’ın son sahnesi için mastürbasyon yapmak zorunda kaldı. Bu durumdan hiç memnun olmadığını da belirtti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir