Twitter’ı Sallayan Öykü’nün Enayisi, Öykü ve Erasmus Muharrem’in 330 Tweet’lik Acayip Hikayesi

28 yaşındaki enayienayi’nin anlattıklarına göre kendisi yaşadığı ilişki sonrası ağır depresyona girmiş. Yaşadıklarının sorumlusu olarak da 6-7 yıldır tanıdığı ve başta abi-kardeş gibi başlayıp sonrasında da duygusal birlikteliğe doğru evrilen bir ilişki yaşadığını söylediği Öykü’yü görüyor.

Olay örgüsü çok karışık ve flood da çok uzun olduğundan sizin için olayı özet geçmeye çalışacağız. Ama size şöyle söyleyelim, biz Aşk-ı Memnu bölümlerinden beri böyle bir olayın içine düşmemiştik. Efendiiiiim, her şey esas kızımız Öykü, tweet sahibi esas oğlanımız enayienayi ve hikayenin Behlül’ü olan ‘Erasmus Muharrem’ üçlüsü etrafında gelişiyor…

Öykü 16-17 yaşlarındayken o dönem 24 yaşında olan enayienayi ile sosyal medya üzerinden bir arkadaşlık kuruyor ve sonrasında iş flört boyutuna evriliyor. Öykü’nün yaşı küçük olduğu için o dönem büyüyüp serpilsin diye bekleyen enayienayi, onunla uzaktan uzağa flörtleşiyor ve kendisinin deyimiyle Öykü ‘ellerinde büyüyor’. Tabii bu 6-7 yıllık münasebette toplam 4 kere görüşüyorlar, sexting deseniz bir elin parmağını geçmiyor ve Öykü de küçük olduğundan aralarında başka bir münasebet yaşanmıyor.

Ne zaman ki Öykü büyüyüp Erasmus yollarını tutuyor, işte orada devreye Erasmus’ta tanıştığı ve Muharrem adlı genç giriyor.

Öykü’yle ‘Erasmus Muharrem’ arasındaki ilişki ciddiye bindiğinde enayienayi de yaşadığı hayal kırıklığı ile Twitter’a Manas Destanı’yla boy ölçüşecek uzunluktaki flood’u yazıyor.

Eğer bu uzun öykünün tamamını okumak isterseniz aşağıya twitter linkini bırakıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir