Sıkışık Trafikte Delirirken Navigasyon Uygulamasına Atılmış Efsane 9 Yorum

Trafik başta açıktır yağmur yağar tıkanır, kaza olur tıkanır, köprüde intihar girişimi olur tıkanır, ansızın yol çalışması başlar şerit teke düşer tıkanır, çevirme vardır tıkanır, hafta içi mesai başlangıcı tıkanır, mesai çıkışı tıkanır, hafta sonu yazlığa gidiştir tıkanır, pazar günü dönüştür tıkanır.

Trafikte kalmak İstanbul ve diğer büyükşehirler için uzuun süredir bir yaşam biçimi. 20.00’daki uçağa yetişmek için evden 3 saat önce çıkıp uçağı kaçırabilirsiniz, işten çıktığınızda eve bir sonraki gün varabilirsiniz, cenazenize gidemez, doğumu yolda yapabilirsiniz. Hepsi mümkündür.

Yaşama bu kadar dahil olan bir hadisenin kurduğu iletişimin de sadece korna seslerinden ibaret olması beklenemezdi. Teknoloji sağ olsun artık trafikte kendimizi ifade etmek için direksiyon yumruklamak, yandaki sürücüye el kol yapmak, uzunları yakmaktan başka imkanlarımız da var. Yolda kalmış ööylece bekleyen sürücüler naapsınlar navigasyon cihazlarının yorum bırakma özelliğini kullanarak delirmemeye çalışıyorlar. Ya da zaten delirmişler de durumu elden geldiğince kontrol altında tutmaya çalışıyorlar diyelim. Huzurlarınızda Yandex Navigasyon yorumları, hepsi asfalt ağlatıyor

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir