Instagram 10 Yaşında! 10. Yıla Özel Instagram Logosu Nasıl Değiştirilir?

10. yıldönümünü kutlayan Instagram, bu önemli günü kutlamak amacıyla bir dizi yeni özellik yayınladı. Henüz tüm kullanıcılara ulaşmayan yeni özellikler ile son üç yılda paylaştığınız hikayeleri harita ya da takvimde görüntüleyebilir, ayrıca Instagram simgesini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram, bugün 10. yıldönümünü kutluyor. İlk kez 6 Ekim 2010 tarihinde yayınlanan uygulama, kısa sürede popüler hale gelerek Facebook’un radarına girmiş ve 2012 yılında sosyal medya devi tarafından satın alınmıştı.

Önemli bir kilometre taşını geride bırakan Instagram, bu önemli günü kutlamak için kullanıcılara bir dizi yeni özellik de sunacak. Hatta Instagram, 10. yıldönümüne özel olarak kullanıcılara özel tasarım uygulama simgelerinden birini seçme imkanı dahi tanıyacak.

Instagram’ın 10. yıldönümü özel simgeleri

Aslına bakacak olursak Instagram’ın 10. yıldönümüne özel olarak sunmuş olduğu uygulama simgeleri ilk kez geçtiğimiz haftanın başlarında uygulamanın kodlarında ortaya çıkmıştı ve tahmin edildiği gibi 10. yıldönüme özel bir özellik olarak karşımıza çıktı. Yukarıdaki görselde de görebildiğiniz gibi Instagram, simge seçenekleri arasına ilk logosunu dahi eklemiş durumda.

Instagram’ın 10. yıldönümü simgelerine ulaşmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Uygulamanın güncel olması gerektiğini unutmayın.

kaynak:webtekno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir